Battle Royale 7

Tłumaczenie: Magdalena Malinowska
Cykl: Battle Royale (tom 7)
Wydawnictwo: Waneko
Battle Royale
komiksy
Oshiroi

Mimura - wysportowany, niebywale inteligentny, przystojny... wydaje się ucieleśnieniem ideału, który, niczym mityczny bohater, będzie w stanie zniszczyć Program.
Niestety on także popełnia błędy...

źródło opisu: Waneko, 2013

źródło okładki: http://waneko.pl

Villiana | 2016-03-17
Przeczytana: 17 marca 2016

Powiem, że jestem w ciężkim szoku, z całą pewnością nie spodziewałam się tego, co dostałam w tej części.

Akcja zaczyna się od kontynuacji wątku Mimury i Yutaki. Kiedy już mają wyruszyć ze swoją misją uderzenia na Program, pojawiają się komplikacje, pojawia się Keita, który chce do nich dołączyć. Czy można mu zaufać? Czy pomoże bohaterom w ich misji, czy sprawy się skomplikują?

Naprawdę spodziewałam się wielu rzeczy, ale nie tego, co zaserwowali twórcy. Nie pomyślałam nawet, że właśnie w taki sposób może się wszystko rozegrać. Za to duży plus, bardzo lubię nieprzewidywalność. Działo się też dużo, w porównaniu do poprzedniego tomu wreszcie coś posunęło się do przodu. No i wreszcie zaczęło się… wiedziałam, że to będzie musiało prędzej czy później nastąpić – zaczynają ginąć bohaterowie, których lubię i którym kibicowałam od początku. Minus za to, że z kolei inni bohaterowie, co by się nie działo i ile kul nie śmigało, to wydają się być nieśmiertelni. Fajnie by było, jakby śmierć...

Weronika | 2018-02-26
Gatts | 2017-11-27