Tajemnicza dama

Cykl: Panowie z Klubu Piccadilly (tom 1) | Seria: Harlequin Romans Historyczny
Wydawnictwo: Harlequin
The Captain's Mysterious Lady
Dorota_1988

James Drymore jest kapitanem Królewskiej Marynarki Wojennej. Budzi szacunek u przełożonych i podziw u podwładnych. Wiedzie dostatnie i szczęśliwe życie. Ma piękną i kochającą żonę. Wszystko się zmienia, kiedy ginie ona z rąk nieznanych sprawców. Tygodnie mijają, a sprawa tkwi w miejscu. James postanawia sam znaleźć zabójców.

źródło opisu: http://harlequin.pl/ksiazki/tajemnicza-dama

źródło okładki: http://harlequin.pl/ksiazki/tajemnicza-dama

Efemeryda | 2017-03-23

Mała ilość gwiazdek niech nikogo nie zmyli, bo to tylko takie sobie czytadełko, o znanym schemacie. Lektura bezproblemowa. Daje zajęcie, za bardzo nie odmóżdża, wzruszyć się pozwoli, ma pozytywne zakończenie no i nie trzeba pamiętać, gdzie się skończyło (w mojej pracy ma to duże znaczenie).
Dodatkowym walorem jest układanie tych opowiastek w cykl - dziś ten bohater, w kolejnym tomie któraś z postaci drugoplanowych. Lubię takie rzeczy czytać.
No i te kobitki, wiotkie jak trzcina, a jednak głębiej takie monolityczno - feministyczne (w rozumieniu p. Alutki z popularnego rodzinnego serialu:))

jawora | 2015-12-20
Przeczytana: 2015 rok