Skandal w wyższych sferach

Cykl: Panowie z Klubu Piccadilly (tom 4) | Seria: Harlequin Romans Historyczny
Wydawnictwo: Harlequin
Sir Ashley's mettlesome match
Dorota_1988

Sir Ashley, członek tajemniczego Klubu Dżentelmenów Piccadilly, jest na tropie szajki przemytników. Kiedy pewnej nocy próbuje schwytać przestępców, znajduje uwięzioną w rozpadlisku kobietę w przemoczonym męskim ubraniu. Okazuje się, że uratował Philippę Kingslake, ekscentryczną damę, która próbuje odnaleźć swego zaginionego brata. Sir Ashley proponuje jej pomoc, nie spodziewając się, że panna Kingslake skrywa niejedną tajemnicę…

źródło opisu: http://harlequin.pl/ksiazki/skandal-w-wyzszych-sferach-2

źródło okładki: http://harlequin.pl/ksiazki/skandal-w-wyzszych-sferach-2

Iza | 2018-01-12

I do tego plagiat- jak ktoś czytał Jane Austen to szybko znajdzie z czego

Aniołek | 2017-11-20

Przeczytałam...trochę to było nudnawa, ale nie całkiem durne. No i nawet miało jakiś morał, przed ślubem trzeba kogoś poznać, pieniądze rządzą światem a jak masz durna siostrę to koniecznie ją musisz zamordować i zakopać, najlepiej w lesie:p.

książek: 2019
Efemeryda | 2017-03-23

Mała ilość gwiazdek niech nikogo nie zmyli, bo to tylko takie sobie czytadełko, o znanym schemacie. Lektura bezproblemowa. Daje zajęcie, za bardzo nie odmóżdża, wzruszyć się pozwoli, ma pozytywne zakończenie no i nie trzeba pamiętać, gdzie się skończyło (w mojej pracy ma to duże znaczenie).
Dodatkowym walorem jest układanie tych opowiastek w cykl - dziś ten bohater, w kolejnym tomie któraś z postaci drugoplanowych. Lubię takie rzeczy czytać.
No i te kobitki, wiotkie jak trzcina, a jednak głębiej takie monolityczno - feministyczne (w rozumieniu p. Alutki z popularnego rodzinnego serialu:))