Zgłosuj na książki roku 2017
czarrna

Akcja książki rozgrywa się w Zakopanem podczas rajdu samochodowego. Do zawodów staje 80 zespołów, jednak tylko 3 z nich walczyć będę o zwycięstwo. Podczas niezwykle trudnego odcinka górskiego dochodzi do wypadku. Z trasy wypada samochód jednego z faworytów. Wszystko wygląda na nieszczęśliwy wypadek, jednak nie każdy wierzy w to wyjaśnienie.

źródło opisu: opis własny

źródło okładki: zdjęcie własne

Jolka | 2016-12-30
Na półkach: Przeczytane, 2016
Przeczytana: 29 grudnia 2016

Całkiem zgrabny kryminał. Zakopane, wyścigi rajdowe, a w tle wałęsający się góral z ciupagą i pikantnymi przyśpiewkami. Akcja rozkręca się bardzo powoli i trzeba "czekać" na morderstwo aż do połowy książki. Mimo wszystko pozycja jest warta poświęconego czasu, dobrze prowadzona akcja i niezłe sceny doprowadzające do śmiechu. Czytałam szybko i dotąd, aż skończyłam, bo naprawdę wciągnęła mnie tajemnicza śmierć na trasie doświadczonego rajdowca. Myślę,że warto. Stare polskie kryminały z lat 70-tych chyba nigdy się nie zestarzeją.

książek: 1988
jamczyk | 2016-01-04