Nie wszystko można kupić

Cykl: Bracia Sabbatini (tom 2) | Seria: Harlequin Światowe Życie
Wydawnictwo: Harlequin
One Last Night
Dorota_1988

Maya nie była bogata, kiedy została żoną arystokraty Giorgia Sabbatiniego. Miała urodzić syna, który odziedziczy rodzinny majątek, ale przez pięć lat nie udało jej się zajść w ciążę. Dlatego postanowiła odejść, a mąż zgodził się na to. Jednak zanim sporządzono papiery rozwodowe, jeden poryw namiętności zupełnie odmienił sytuację…

źródło opisu: Harlequin Polska, 2013

źródło okładki: http://harlequin.pl/ksiazki/nie-wszystko-mozna-kupic

ZakochanaOna | 2016-01-09
Na półkach: Przeczytane, Współczesne, 2016
Przeczytana: 09 stycznia 2016

Wspaniała! Jestem pod ogromnym wrażeniem talentu pisarskiego Melanie Milburne. Przez całą książkę chciało mi się wyć. Życie Mayi choć wydawać by się mogło spełnieniem marzeń każdej kobiety nie jest usłane różami. Choć ma wszystko, piękny dom, przystojnego męża i fortunę to tak naprawdę nie ma nic, ponieważ nie potrafi zajść w ciążę i spełnić się jako matka. Ciągłe próby oddalają od siebie małżonków. Jednak jedna wyjątkowa noc może wszystko zmienić. Jak tylko przeczytałam tę książkę sięgnęłam po więcej romansów Milburne i jak do tej pory nie zawiodłam się!

Sabbatini Brothers 2/3
Melanie Milburne - "Nie wszystko można kupić"/"One Last Night"

Maya + Giorgio

*2010

1. "Wymarzony dom we Włoszech"
3. "Zaręczyny W Wenecji"