Okładka książki Feniks i dywan

Feniks i dywan

Autor:
Cykl: Piaskoludek (tom 2)
tłumaczenie
Irena Tuwim
wydawnictwo
Znak emotikon
9788324019403
typ
papier
Ag2S
6.61 (190 ocen i 6 opinii)

Opis książki

Po pożegnaniu Piaskoludka znane z książki Pięcioro dzieci i coś rodzeństwo marzy już tylko o nowych przygodach. Tym razem odnajdują czarodziejski dywan spełniający trzy życzenia dziennie i niezwykle gadatliwego i łasego na wszelkie pochwały ptaka Feniksa. Na bohaterów czeka mnóstwo magicznych niespodzianek: egzotyczne podróże, pamiątka z Persji w postaci kilkuset perskich kotów czy koronowanie z...

Na bohaterów czeka mnóstwo magicznych niespodzianek: egzotyczne podróże, pamiątka z Persji w postaci kilkuset perskich kotów czy koronowanie zrzędliwej kucharki na królową słonecznego wybrzeża. Co jednak będzie, kiedy w czarodziejskim dywanie zrobi się dziura?

źródło opisu: http://www.znak.com.pl/

źródło okładki: http://www.znak.com.pl/kartoteka,ksiazka,3706,Feniks-i-dywan