Trzy wesela

Seria: Harlequin Romans
Wydawnictwo: HarperCollins
Dorota_1988

Trzech braci Rinucci dzieli wiele – przeszłość, charaktery i marzenia. Justin dopiero niedawno odnalazł we Włoszech biologiczną matkę i dwóch braci, ale nie jest do końca przekonany, czy takiej rodziny właśnie szukał. Primo i Luke od zawsze byli ze sobą skłóceni. Ostatnio poróżniły ich jeszcze interesy i miłość do tej samej kobiety. Wydaje się, że rozłam w rodzinie jest nieunikniony. Na...

Trzech braci Rinucci dzieli wiele – przeszłość, charaktery i marzenia.
Na drodze braci stają trzy piękne kobiety, które mogą zmienić wszystko.

źródło opisu: http://www.harlequin.pl/ksiazki/trzy-wesela

źródło okładki: http://www.harlequin.pl/ksiazki/trzy-wesela

Wspaniała, wzruszająca historia powieści opowiadająca o trzech mężczyznach.
Bardzo dobrze stworzona książka, ciekawa fabuła...zaskakująca akcja przyspieszała coraz mocniej i nie zwalniała wcale tempa, a trzymała w dobrym napięciu.
Przyjemnie się czytało książkę, w świetnym, lekkim języku napisana.
Po prostu wciągająca, dobra lektura dla zrelaksowania, mnie zrelaksowała, odpoczywałam przy tej książce.

bewelka86 | 2014-01-13
Przeczytana: 11 stycznia 2014

"Trzy wesela" to, jak nam podpowiada tytuł, trzy historie o miłości. Historie trzech braci, którzy bardzo się od siebie różnią - zarówno charakterem jak i ... pochodzeniem, gdyż tylko jeden z nich jest rodzonym synem ich matki, na dodatek porzuconym (przymusowo) zaraz po urodzeniu. Z pozostałej dwójki starszy jest pasierbem Hope, a młodszy adoptowanym dzieckiem.

Stopień komplikacji przywołuje na myśl co najmniej system latynoskich telenowel, choć do pomysłów i rozwiązań rodem z meksykańskich czy brazylijskich tasiemcom Lucy Gordon daleko. Ale do rzeczy.

Książka jest podzielona na trzy części - każda z nich to opowieść o innym z braci. Na pierwszy ogień idzie najstarszy z nich - Justin. Kiedy go poznajemy jest wdowcem wychowującym syna w wieku szkolnym. Pewnego dnia Mark (bo tak ma na imię ów syn) wraca do domu pod eskortą młodej i atrakcyjnej nauczycielki. Co z tej wizyty wyniknie chyba nie trudno zgadnąć. Oczywiście po drodze nasi kochankowie napotkają pewne trudności, ale...

macy | 2013-08-23
Przeczytana: sierpień 2013

Trzech mężczyzn. Trzy kobiety. Trzy historie. I jeden wspólny łącznik - rodzina. Bracia Rinucci dzieli wiele - przeszłość, charaktery, marzenia i doświadczenia. Mają jedną matkę, choć tylko jednego z nich urodziła. A mimo tego, że są silni i mądrzy, to zawsze potrzebują choćby maleńkiej pomocy osoby trzeciej, by móc dokonać tego, o czym pragną. I właśnie tą osobą jest... Przekonacie się sami.

Justin dopiero niedawno odnalazł we Włoszech biologiczną matkę i dwóch braci, ale nie jest do końca przekonany, czy takiej rodziny właśnie szukał dla siebie i swojego syna. Jednak, gdy na jego drodze staje piękna Evie, sprawy przybierają intrygujący obieg...

Primo i Luke od zawsze byli ze sobą skłóceni. Ostatnio poróżniły ich jeszcze interesy i miłość do tej samej kobiety. Wydaje się, że rozłam w rodzinie jest nieunikniony. Czy uda się mu zapobiec?
Na drodze braci stają trzy piękne kobiety, które mogą zmienić wszystko.

Lucy Gordon to autorka wielu powieści typowo romantycznych, których...

Edyta | 2016-04-01
Przeczytana: 31 marca 2016

"Potrzebujemy takiego miejsca, gdzie moglibyśmy spotkać się z ukochaną osobą, którą straciliśmy. Po to są własnie groby."

"Czasem wydaje mi się, że już nic nie jestem w stanie bez ciebie zrobić. Trzymasz mnie przy życiu niczym mocna lina. I gdyby ta lina się zerwała, wpadłbym w jakąś czarną dziurę, z której nie ma wyjścia.
- (...) A więc to tak wyznał jej miłość. Zwykle brzmi to prościej, "kocham cię", lecz on niczego nie robił jak inni faceci.
- Ładnie to owinąłem w bawełnę, prawda?
- Dam sobie radę, wiadomość została odebrana."

"- Znowu zgrywasz bohatera! Robisz wielkie gesty...
- Kobieto! Czy możesz przestać przy każdej okazji doszukiwać się we mnie wszystkiego, co najgorsze?
- Po pierwsze nie potrzebuję specjalnych okazji.Po drugie nie mów do mnie "kobieto".
- Wolisz smoka czy potwora?"

"miłość to nie księgowość. Nie zawsze dostajesz tyle, ile sam dajesz."

aniafsz | 2018-06-25
Przeczytana: 25 czerwca 2018

Nawet jak na romans, książka jest zwyczajnie słaba. Autorka na siłę chciała wcisnąć trzy historie w jedną. Nie wyszło.

Marta | 2013-11-29
Przeczytana: 29 listopada 2013

Lekka i przyjemna. Ładnie opowiedziana historia rozterek, miłości i przede wszystkim rodziny.

Magda | 2013-04-13
Przeczytana: 13 kwietnia 2013

Ot, szybkie czytadło do poduszki, ale czasem warto sięgnąć i po takiego "mózgotrzepa" ;)

katarzyna12 | 2013-09-04

Lekka miła lektura na wakacje.

aannaa | 2013-10-02
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2013