Allegro - kampania grudzień kat. współczesna

Idąc po górach

Wydawnictwo: Warszawska Firma Wydawnicza
Bożena

„Idąc po górach” to studium przypadków i nieprawdopodobieństw. Śledząc losy Jurka – bohatera charakterystycznego, wręcz ekscentrycznego, z którym „szary obywatel” raczej identyfikować się nie może – zanurzamy się w wir niesamowitych wydarzeń, z których każde z osobna mogłoby przydarzyć się każdemu. Czy gdyby poddać się życiu, stałoby się ono surrealistyczną przygodą? Autor pokazuje nam, jak...

Autor pokazuje nam, jak niewiele trzeba – nieopatrznego słowa wypowiedzianego na kacu czy też wejście do nie tego baru co trzeba – aby życie zmieniło kierunek o 180 stopni.

źródło opisu: wfw.com.pl

źródło okładki: wfw.com.pl