Sai Baba. Rozważania na każdy dzień roku

Wydawnictwo: Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii
83-7377-239-1
poradniki

Sai Baba uważany jest przez miliony ludzi na całym owiecie za awatara czyli kolejne wcielenie bóstwa. Nie tworzy jednak żadnej nowej religii, poza religią miłości. Wpisuje się tym samym w cały ciąg nauczycieli, stawiających ją u podstawy każdego naszego działania. Niniejszy zbiór, bedący wyborem z Jego nauk, to 365 wskazówek, pomocnych w poruszaniu się tu i teraz, dzięki któremu drogę do tam zaczynamy zapisywać coraz większymi literami.

Jakiż może być pożytek z czytania ksiąg, jeśli nie postepujesz zgodnie z ich nauką? Czyż można poznać smak ciastek jedynie powtarzając ich nazwy? Nie. Trzeba ich skosztować. Same słowa nie wystarczą. Sai Baba

źródło opisu: www.merlin.pl

źródło okładki: www.merlin.pl