Zbłąkane serce

Seria: Najpiękniejsze opowieści
Wydawnictwo: Pol-Nordica
Jagat hjarta
Edyta

Z brzydkiego kaczątka Wiktoria przekształciła się z czasem w oszałamiająco piękną dziewczynę. Mimo upływu lat nie może jednak zapomnieć tych, którzy drwili z niej w dzieciństwie tylko dlatego, że była gruba i niezgrabna. od kiedy powzięła plan zemsty, wszystko stało się inne niż wcześniej. Wiktoria bawi się, flirtuje i doprowadza chłopaków do szaleństwa. Cieszy się, gdy kolejny cierpi z jej...

Wiktoria bawi się, flirtuje i doprowadza chłopaków do szaleństwa. Cieszy się, gdy kolejny cierpi z jej powodu. Stojąc na skraju przepaści, odkrywa nagle, że posunęła się za daleko i mimo woli stała się ofiarą swych własnych intryg.

źródło opisu: Pol-Nordica, 2002

fourwell | 2014-05-31