Dengeki Daisy tom 11

Tłumaczenie: Magdalena Malinowska
Cykl: Dengeki Daisy (tom 11)
Wydawnictwo: Waneko
Dengeki Daisy
manga, shoujo, uczniowie, szkoła, romans
komiksy
kasia05101993

Teru w końcu otrząsnęła się z lęku po napaści Akiry i stara się pozytywnie patrzeć w przyszłość. Niestety, Renę coraz bardziej martwi dziwne zachowanie jej narzeczonego, Pana Morizono. W końcu prosi Teru o radę, wtedy pojawia się właśnie on i zaciąga obie siłą do restauracji. Kurosaki otrzymuje o tym wiadomość i postanawia działać.

źródło opisu: Waneko, 2013

źródło okładki: http://waneko.pl

WampirkaJustynka | 2013-10-21
Przeczytana: 12 października 2013

Kolejny świetny tom. Ciekawe czemu jak jak chodziłam do szkoły to nie było takiego ciecia :P Jak dla mnie to Kurosaki rządzi !!!

MałaAnia | 2013-09-28
Przeczytana: 28 września 2013

Nie ma to jak zacząć czytać mangę od samego środka. Nie muszę znać fabuły - magia mangi urzekła mnie, co do tego nie mam żadnych wątpliwości.
Nie jestem zapewne jedyna, ale oczarowała mnie magiczna aura, jaka bije od Kurosakiego. Chodząca męskość, moim zdaniem ideał. Główna bohaterka bawi - jest wesoła, dziecinna, nie wstydzi się popełniać błędów.
Nie jestem fanką shojo, ale manga wywarła na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Powiem bez skrępowania, prawdziwa rewelacja. Bohaterowie przekonujący i realistyczni, z krwi i kości.
A tematyka - można powiedzieć - kryminalna idealnie wpasowuje się w klimaty mangi.
Kto nie przeczytał, niech żałuje! Dla mnie to były dwie, dobrze spożytkowane godziny.

Aggami | 2013-09-29
Przeczytana: 28 września 2013

Tom 11. Dengeki Daisy podobał mi się, ale po poprzednim tomie spodziewałam się "czegoś lepszego".
Gdybym miała oceniać całą mangę, ocena ta oscylowałaby wokół 8-9, ale ten tom wydaje się odstawać od reszty.
Dlaczego mniej się podoba? Brakuje mi tu momentów z Teru i Kurosakim, których było pełno w poprzednim tomie.
Na szczęście sam klimat serii pozostaje. Duży plus (tak jak zwykle) za humor.
No cóż, nad tym tomem nie ma co się rozpisywać. Jest taką przystawką przed obiadem. Czyli do końca serii jeszcze troszkę, tomem 11. nie trzeba się zachwycać, ale warto przełknąć, zaspokoić pierwszy głód i czekać na główne danie. :)

ayana-chan | 2013-09-24
Przeczytana: 23 września 2013

Według mnie ten tom był jednym z gorszych, spośród dotychczasowych 11.

Petit Elle | 2013-12-22
Na półkach: Przeczytane, Manga
Przeczytana: 09 lutego 2014

Więcej Kiyoshiego i Reny proszę!

_TOLA_ | 2018-12-27

Jedna z moich pierwszych mang, którą gorącą polecam. Lekki romans z wątkiem kryminalnym. Bardzo wciągająca i interesująca seria.

Wampanella | 2014-03-18
Przeczytana: 15 marca 2014

Słabiutko.Dużo się dzieje,ale w ogóle mnie nie zaciekawiło.

su627 | 2018-11-20
Na półkach: Komiksy, Przeczytane