O Mszy Świętej najprościej

Wydawnictwo: Wydawnictwo IKONA
religia
Paulina

Publikacja ta jest niezwykła z kilku powodów: bardzo prostym językiem tłumaczy niełatwy temat, jej autorem jest znany polski liturgista, wydaliśmy ją w czterech formatach: zeszytowym kieszonkowym dużymi literami w wersji audio do słuchania, zmniejszyliśmy wszelkie możliwe koszty, aby cena nie ograniczała nikogo w zakupie. W intencji tych, których ją czytają, modlą się tysiące osób w całym kraju.

źródło opisu: http://wejdzmynaszczyt.pl/pl/eucharystia/38

źródło okładki: http://wejdzmynaszczyt.pl/pl/eucharystia/38

Jadwiga | 2019-03-15

Cudowna o cudownym Misterium!
Faktycznie najprościej! Krótko a treściwie!
Chętnie powrócę. Myślę,że wielokrotnie!

baju | 2019-03-12
Przeczytana: 12 marca 2019

Podstawy które każdy chrześcijanin powinien znać. Pomimo tytułu książki, zawiera ona sporo wiedzy.

Książka do studiowania, a nie tylko przeczytania.

rita | 2014-05-22
Przeczytana: 22 maja 2014

Pobrałam darmowego e-booka ze stronki: http://dladucha.pl/ebook-o-mszy-swietej-najprosciej-e-book-ks-jerzy-stefanski.html