Miłość ponad wszystko. Śladami świętego Jana od Krzyża

Rien que l'Amour. Dans les pas de Jean de la Croix
komiks, religia
komiksy
ankoszek

Ten pobożny komiks dla dorosłych, prosty w swojej formie, poprzez każdy rysunek i zapisaną myśl odsłania głęboką prawdę, która sprawi, że jak święty Jan od Krzyża zakochasz się w Miłości.

źródło opisu: http://www.wkb-krakow.pl/668/Milosc-ponad-wszystko.html

źródło okładki: http://www.wkb-krakow.pl/668/Milosc-ponad-wszystko.html

Aurelia | 2017-05-21
Przeczytana: 19 maja 2017

Książka w przystępnym języku. Szybko się ja czyta a to pewnie zaleta tego, że jest napisana w formie komiksu. Dobra dla młodzieży jak i dla dorosłych. Jakoś nigdy nie sięgałam po religijne książki (no nie licząc tej chyba tylko jedną przeczytałam) gdyż były wg mnie ciężkim językiem napisane. O tej książce też tak myślałam pomimo tego, że wiedziałam w jakiej formie jest napisana. Jednak mile jestem zaskoczona i zadowolona, że ją przeczytałam. Z czystym sercem mogę ją polecić każdemu kto nagle ma ochotę przeczytać coś "świętego" jak ja to mówię a nie zrazić się do religii i tego typu książek.

Paulina | 2015-04-08
Przeczytana: wrzesień 2014

Fajna sprawa, zwłaszcza dla młodszych czytelników :)

Rege | 2017-06-26

Kiepskie wydanie odebrało temu komiksowi wielkość.

ankoszek | 2013-03-06
Przeczytana: 04 marca 2013