UFO abducation at Botucatu
8385212000
UFO
esoes

PYTANIE: Skąd naprawdę przybywają latające spodki, które widujemy na naszym niebie? Pochodzą z naszego systemu planetarnego czy z innych galaktyk? Skąd one są? HERMINIO: Karran wyjaśnił nam, że załogi ich latających spodków wywodzą się z wielu miejsc, zarówno bliskich, jak i dalekich. On sam pochodzi z planety leżącej blisko naszego systemu słonecznego, z rejonu obejmującego pięć najbliższych...

HERMINIO: Karran wyjaśnił nam, że załogi ich latających spodków wywodzą się z wielu miejsc, zarówno bliskich, jak i dalekich. On sam pochodzi z planety leżącej blisko naszego systemu słonecznego, z rejonu obejmującego pięć najbliższych gwiazd, wliczając w to Słońce. Powiedział nam, że nie zrozumielibyśmy, gdyby podał nam dokładne dane. Wewnątrz statku widzieliśmy mapę, która jak wyjaśnił, przedstawiała część nieba obejmującą trasę ich podróży. Były tam zaznaczone zamieszkałe planety i wiodące do nich trasy. Sporządziliśmy kopię tej mapy i z czasem ją udostępnimy. Widnieją na niej dziesiątki planet otoczonych kółkami oznaczającymi występowanie inteligentnych form życia

źródło opisu: Nolpress, Wydawnictwo Białowieża, 1990

źródło okładki: zdjęcie autorskie

esoes | 2013-03-06

Nie bardzo wiadomo co powiedzieć. Częściowo miło, rzeczowo i racjonalnie. Częściowo naciągane, sztuczne i bezpłciowe. Trochę nie wiadomo skąd nagle wziętych relacji i trochę ogólnie pojętego badziewia. Sam nie wiem co o tym myśleć... to jak zakupy w dyskoncie - niby fajnie, a jednak w środku coś nie teges.