Rynek kapitałowy i giełda papierów wartościowych

biznes, finanse
WilkStepowy

Podręcznik autorstwa Mirosława Kachniewskiego, Bartosza Majewskiego i Przemysława Wasilewskiego w przystępny sposób przybliża zagadnienia związane z rynkiem kapitałowym. Choć został on opracowany z myślą o nauczycielach "Podstaw przedsiębiorczości" i przedmiotów ekonomicznych, może być również interesujący dla wszystkich osób, poszukujących podstawowych informacji o rynku kapitałowym, jego funkcjach, działaniu i uczestnikach, a także o praktycznych aspektach podejmowania osobistych decyzji finansowych.

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!