Wierszyki, Bajeczki i Zagadeczki

Wydawnictwo: Psychoskok
poezja
Monika

Pełne humoru wiersze, bajki i zagadki autorstwa Tomasza Waberskiego właśnie ukazały się na rynku księgarskim. Jest to debiutancki tomik poezji dla dzieci, wydany w formie ebooka. W skład poezji wchodzą liczne pełne humoru bajeczki, wiersze o różnej ciekawej, bajkowej tematyce a także rymowane zagadki. Tomik poezji Tomasza Waberskiego nosi tytuł „Wierszyki, bajeczki i zagadeczki” i jest doskonałą książeczką dla każdego „dzieciaka”. Poprzez rym i rytm jaki początkujący poeta zawarł w wierszach i bajkach treść staje się łatwa do zapamiętywania i przyjemna dla ucha. Poza tym wiersze wesołe, żartobliwe oraz wierszowane bajki wzbogacają nie tylko słownictwo dziecka ale wyrabiają w dziecku wrażliwość na piękno języka a także zwiększają jego wyobraźnię. Tomik ten będzie doskonałą lekturą dla dzieci w przedszkolach. Autor dołożył wszelkich starań by poprzez tą formę sztuki dostarczyć dziecku niezapomnianych wrażeń. Sam jest ojcem dwóch córek, więc ma w tym doświadczenie.
Prywatnie Tomasz Waberski to dusza artysty, absolwent Politechniki Gdańskiej, zgłębia wiedzę na zajęciach teatralnych, a także grywa jako epizodysta w filmach „Linia życia”, „Układ zamknięty”, „Wałęsa”. Serdecznie polecam tomik poezji Tomasza Waberskiego „Wierszyki, bajeczki i zagadeczki”.

źródło opisu: http://www.ebooki123.pl/wierszyki-bajeczki-i-zagadeczki_p137

źródło okładki: http://www.ebooki123.pl/wierszyki-bajeczki-i-zagadeczki_p137

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!