Mój pies

What dog?
pies
flora i fauna
Paola

"Mój pies" to doskonały przewodnik po rasach psów, w którym opisano ich osobowość oraz przedstawiono szereg rad, jak żyć wspólnie z psem-przyjacielem. Każda rasa jest wspaniale zilustrowana, a dołączone kolorowe wykresy pozwalają na zapoznanie się z siedmioma najważniejszymi jej cechami.

źródło opisu: http://www.artibiuro.pl

źródło okładki: http://www.artibiuro.pl

Monika Mika | 2017-06-24

Książkę kupiłam z racji tego że lubię książki o psach. Kiedy byłam mała wzięłam od cioci moją ulubioną książkę o rasach psów którą oglądałam zawsze jak do niej przychodziłam i nie mogłam oderwać od niej wzroku a ta książka jest świetna tak samo jak tamta ze względu na to że jest pogrupowana na psy duże , małe i średnie i łatwo wszystko znaleźć.

Gustawsonek | 2014-11-15
Przeczytana: 2010 rok

Gdy byłam mała, pożyczyłam od koleżanki tą książkę i obejrzałam ją...potem, dokładniej...potem trzeci raz, czwarty i piąty...
Można ją przeglądać sto razy i [prawie] nigdy się nie znudzi.
Dzięki niej poznałam wiele raz psów i części nauczyłam się na pamięć. Polecam dla wszystkich miłośników piesków i nie tylko :D

Skadi | 2014-01-01
Przeczytana: 2011 rok

Książkę kupiłam sobie z ciekawości. Byłam mile zaskoczona po przeczytaniu jej. Każda rasa jest wyszczególniona. Można się dowiedzieć o historii rasy, pierwotnym przeznaczeniu, charakterze, najczęstszych problemach zdrowotnych, do jakiego typu właściciela pasuje itp. Jest podział na psy małe, średnie i duże. Treści w książce są przejrzyste i zrozumiałe. Polecam