Przedsiębiorczość w kulturze. Wprowadzenie do zagadnień zarządzania w kulturze

Wydawnictwo: Wydawnictwo Uniwersytetu Jagiellońskiego
Cultureel ondernemerschap
Lily

Książka Giepa Hagoorta jest jednym z podstawowych przewodników po zagadnieniach zarządzania organizacjami i instytucjami kultury. Problem ten, stosunkowo nowy w Europie, autor rozważa w oparciu o tradycje rozwoju instytucji kultury, ale z uwzlędnieniem ogólnych instrumentów zarządzania, doskonalących modele i metody zarządzania kulturą. Autor łączy w swej pracy ujęcie teoretyczne z doświadczeniami wyniesionymi z praktycznego rozpatrywania problemów, z jakimi się zetknął w swej wieloletniej pracy konsultanta i wykładowcy.

źródło opisu: Wydawnictwo Uniwersytetu Jagiellońskiego, 1996

źródło okładki: http://www.poczytaj.pl/13141