Dama do towarzystwa

Seria: Seria z Serduszkami
Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza Akapit
6 (14 ocen i 3 opinie) Zobacz oceny
Im fremden Land

(Inny tytuł: W obcym kraju) Bohaterem powieści jest młody arystokrata, który wyjeżdża do Stanów Zjednoczonych, gdzie staje się przemysłowcem. Jego podroż jest ucieczką od wegetacji na szlacheckim dworze rodziców. Pozwól mi tylko złapać tę turkaweczkę, już ja ją potem oswoję. One wszystkie takie same: najpierw zimne i nieprzystępne, później gorące i przylepne. Często trudno się potem od nich...

(Inny tytuł: W obcym kraju)

Pozwól mi tylko złapać tę turkaweczkę, już ja ją potem oswoję. One wszystkie takie same: najpierw zimne i nieprzystępne, później gorące i przylepne. Często trudno się potem od nich uwolnić.
- Nie chcę tego słuchać, senior Druzzia, to pańska sprawa - ja chcę się jej tylko pozbyć.

źródło opisu: Opis własny

źródło okładki: Skan

książek: 2083
książek: 2083
polmon | 2017-02-06

W obcym kraju - inny tytuł tej książki