Twoja twarz

7 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
New Faces
poradniki
hienka7

Niektóre pozycje na temat urody mówią jaki makijaż stosować do twarzy, inne - co jeść, jeszcze inne - jak się zachowywać, aby ciągle uchodzić za piękną; prezentują jakieś magiczne ćwiczenia, mające natychmiast usunąć fałdy i zmarszczki. Ta malutka książeczka zawiera to wszystko - pisze o kosmetykach, diecie, ćwiczeniach, nawet o sztuce właściwego zachowania się. "Twoja twarz" może być wartościową pomocą dla Ciebie, pod warunkiem, że potraktujesz ją poważnie.

źródło opisu: Dom Wydawniczy Rebis, 1993

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

hienka7 | 2013-05-03
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2013
Przeczytana: 03 maja 2013

Książeczka cieniutka, ale zawierająca cenne wskazówki dotyczące obchodzenia się z własną twarzą. Połowa książeczki to opis ćwiczeń, które mają pomóc w przywróceniu ładnego wyglądu twarzy i choć wolałabym aby zamiast rysunków były zdjęcia pokazujące jak dane ćwiczenie ma być wykonane to przyznam, że obrazki są wykonane w taki sposób, że każdy zrozumie jak dane ćwiczenie wykonać. Jako kobieta, na której twarzy widać już oznaki upływającego czasu i która panicznie boi się wszelkiego typu interwencji chirurgicznych będę próbować tych ćwiczeń (w połączeniu z ćwiczeniami z innej książki, które już wykonuję). Minusem książki jest to, ze została dawno wydana i trudno ją zdobyć.

Edyta | 2017-02-01