Nauka od kołyski

Tłumaczenie: Joanna Figlewska
Wydawnictwo: Hannah Publishing Ltd
83-913576-0-0
poradniki

Pierwsze kilka lat z życia dziecka jest niesłychanie ważne, ponieważ właśnie wtedy dzieci zaczynają zdobywać swoje pierwsze fizyczne, umysłowe i społeczne umiejętności, rozwijane w miarę, jak dzieci rosną. "Nauka od kołyski" jest idealnym przewodnikiem dla rodziców, którzy chcą zrozumieć rozwój swojego dziecka i odkryć, jak mogą mu być w tym rozwoju pomocni. Książka ta: - przedstawia umysłowy...

Książka ta:
- przedstawia umysłowy i fizyczny rozwój dziecka od urodzenia aż do rozpoczęcia nauki w szkole,
- proponuje zabawy w domu i na dworze oraz działania, które wzmacniają potencjał dziecka w każdej fazie jego rozwoju,
- pokazuje, jak dziecko uczy się i przedstawia sposoby, ułatwiające mu przyswajanie niezbędnych umiejętności,
- radzi, co może być przydatne w umacnianiu więzi między rodzicami a dziećmi,
- podaje praktyczne rozwiązania najczęściej pojawiających się problemów,
- napisana jest żywym językiem, zawiera przejrzyste tabele i barwne ilustracje, co czyni z niej atrakcyjny i łatwy w użyciu przewodnik.

Aniołeczek | 2011-02-19