Zarządzanie talentami i planowanie ścieżek karier

Wydawnictwo: Wolters Kluwer
Talent Management and Succession Planning
talent, hr, kariera
biznes, finanse
Pumpkinhead

Niniejsza książka jest doskonałym źródłem nowoczesnych metod zarządzania talentami i planowania ścieżek karier wspomagających efektywne funkcjonowanie całej organizacji. 41 specjalistycznych narzędzi, które zostały tu przedstawione, umożliwia skuteczne: - zidentyfikowanie talentów, których organizacja potrzebuje lub którymi już dysponuje, - pozyskiwanie talentów z zewnątrz, - zaplanowanie...

- pozyskiwanie talentów z zewnątrz,
- zaplanowanie rozwoju pracowników oraz ścieżek ich karier, tak by w pełni wykorzystać ich potencjał,
- utrzymanie wartościowych pracowników i ochronienie ich przed zakusami konkurencji.

W książce opisano również zalecane działania w razie odejścia kluczowych pracowników.

Książka zawiera listy kontrolne, ćwiczenia i użyteczne wskazówki poparte najlepszymi biznesowymi praktykami.

źródło opisu: nota wydawcy

źródło okładki: www.profinfo.pl