Wild Invitation

Cykl: Psi i Zmiennokształtni (tom 0.5)
Wydawnictwo: Berkley Books
angielski
Kachuś0802

A PSY-CHANGELING COLLECTION BY NALINI SINGH Experience the explosive series hailed by #1 New York Times bestselling author Christine Feehan as "a must-read for all my fans." In Beat of Temptation, innocent Tamsyn has always had a place in her heart for Nathan, a blooded DarkRiver sentinel. But is she ready for the fierce demands of the mating bond? In Stroke of Enticement, a wary young...

A PSY-CHANGELING COLLECTION BY NALINI SINGH

In Stroke of Enticement, a wary young teacher, skeptical about love, arouses the man--and the animal--in an aggressive leopard changeling who must prove his affections are true.

Plus NEVER BEFORE PUBLISHED
In Declaration of Courtship, Grace, a shy submissive wolf, finds herself pursued by the last man she ever would have imagined: a SnowDancer lieutenant said to be "mad, bad, and dangerous to know."

Plus NEVER BEFORE PUBLISHED
In Texture of Intimacy, SnowDancer healer Lara discovers the searing joys--and unexpected challenges--of being mated to quiet, powerful Walker, a man used to keeping his silence.

źródło opisu: http://www.nalinisingh.com

źródło okładki: http://www.nalinisingh.com

Beata | 2018-01-31
Przeczytana: 31 stycznia 2018

Tom zawiera cztery opowiadania z cyklu Psi i Zmiennokształtni – rewelacyjne opowiadania doskonale uzupełniające cykl:) Przeczytałam z ogromną przyjemnością.

Texture of Intimacy – Uzdrowicielka Śnieżnych Tancerzy, Lara ze swoim partnerem Walkerem, psi należącym do stada, po zawiązaniu partnerskiej więzi tworzą, wraz z dziećmi Walkera, rodzinę. Czy jednak bolesna przeszłość Psi pozwoli na harmonijną teraźniejszość, czy pozwoli im wszystkim na pełne życie? Bardzo byłam ciekawa jak ułożą się sprawy właśnie tej pary:)

Declaration of Courtship – wzruszająca historia zalotów super dominującego porucznika wilków, Coopera i uległej, ale z silnym kręgosłupem, wilczycy Grace. Oboje po przejściach, on dręczony demonami przeszłości, czy mają szansę na więź?

Stroke of Enticement - Przedstawia historię poznania Zacha, zmiennego lamparta i Annie, jego ludzkiej partnerki. Żadnych fajerwerków, ale doskonale uzupełnia cykl o nowy wątek. Jako wielbicielka cyklu, przeczytałam z przyjemnością....

myfascinatingbooks | 2017-11-01
Przeczytana: 01 listopada 2017

Pozycja zawiera 4 opowiadania (czytałam z przerwami, po opowiadaniu):
- "Beat of Temptation" - historia trudności Tamsyn i jej upartego "twardogłowego" partnera przed zawiązaniem ich więzi (moim skromnym zdaniem to najmniej sympatyczna ze wszystkich historii - Nate najzwyklej w świecie mnie irytował swoim zachowaniem, żeby nie napisać, że irytował mnie swoją głupotą);
-"Stroke of Enticement" - bardzo sympatyczna historia nauczycielki Annie (którą Kaleb uratował jako małą dziewczynkę spod wykolejonego wagonu - o czym można przeczytać w którejś z nowel) i Zacha - żołnierza Ciemnej Rzeki; można rzec, że o ile w poprzedniej opowieści Nate bronił się rękami i nogami przed "zbyt wczesnym" zawiązaniem więzi wybranków, Zach jest niemal zbyt chętny od początku - naprawdę facetowi nie można nic zarzucić; za to Annie ze względu na nieudany związek rodziców ma problem z zaangażowaniem się;
-"Declaration of Courtship" - piękna opowieść o zalotach uległej (lecz silnej) Grace i dominującego...

SayuriArtanis | 2014-02-22

Rewelacyjne krótkie opowiadania dotyczące bohaterów serii Zmiennokształtni Psi. Jak wszystkie jej książki naprawdę godna polecenia, ciekawa, wciągająca historia jak i bohaterowie. Dla tych, którzy nie czytali żadnej książki odnośnie tej serii może nie skojarzyć pewnych faktów, ale nie przeszkadza to w czytaniu. Polecam.

Uwielbiam tą autorkę i przeczytam wszystko, co napisze :) Uwielbiam to, że dzieli się z nami coraz to nowymi historiami :)

Z tego zbioru najbardziej wyczekiwałam historii Lary i Walkera, liczyłam na parę podpowiedzi co do niego - i się nie zawiodłam. Ale równie miło było przeczytać o początkach związku Tamsyn oraz Nate'a, poznać ich z zupełnie innej strony...

Przeczytałam In Declaration of Courtship, o Grace - naprawdę warto.
Gorąco polecam wielbicielom PSI :):)

Przeczytane:
Beat of Temptation ♥ ENG/Nt 10/10 ~2015/2016/2017