Zgłosuj na książki roku 2017

Wydawnictwo: Zebra
Агент 001, или Вознесение Павлика Морозова
literatura faktu
Marcin

Pierwsze niezawisłe dociekanie w sprawie młodzianka który doniósłszy na własnego ojca okrutnie został zamordowany jako też próba wyjaśnienia dlaczegóż to obwołano go najsłynniejszym radzieckim bohaterem po tragicznych a zagadkowych tych wydarzeniach w pięćdziesiąt lat podjęta przez pisarza z Moskwy który wazył się porównać oficjalny mit z historycznami przekazami a i opowieściami ostatnich żyjących świadków.

źródło opisu: Wydawnictwo Zebra, 1990

źródło okładki: zdjęcie autorskie