Zgłosuj na książki roku 2017

Bez powrotu

Tłumaczenie: Anna Marciniakówna
Cykl: Tajemnica wodospadu (tom 6)
Wydawnictwo: Axel Springer Polska
Ingen vei tilbake
romans, saga norweska
Amanda

Wciąż trwają poszukiwania Ingi i Marie, po których jednak wszelki słuch zaginął. Dopiero po dłuższym czasie Tron i Kalle natrafiają na jakiś ślad. Zbliża się ślub Olego i Amalie, ale ojciec panny młodej jest zbyt słaby, by uczestniczyć w uroczystości. Amalie z ciężkim sercem jedzie do kościoła, gdzie poślubi Olego. Amalie spoglądała w jego szare, ciepłe oczy, ale kiedy na placu poczuła zimną...

Amalie spoglądała w jego szare, ciepłe oczy, ale kiedy na placu poczuła zimną obrączkę przeniknął ją chłód. Zbierało jej się na płacz. Głos jej drżał, kiedy przed Bogiem i ludźmi przysięgała Olemu miłość. Nie chciała przecież kłamać w domu w domu bożym. Proboszcz znowu przemówił. Amalie uklękła przed ołtarzem u boku Olego. Teraz musi być silna.

źródło opisu: Ringer Axel Springer, 2013

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

April | 2016-07-01
Przeczytana: 01 lipca 2016

Dużo bardziej ciekawsza niż poprzednie, ale i tak czegoś tu brakuje.

sabinka0501 | 2016-10-04
Przeczytana: maj 2013