Ziemia sztumska

Wydawnictwo: Wydawnictwo Morskie
Sztum
historia

Niniejsza praca została pomyślana jako zarys dziejów powiatu sztumskiego w obecnych jego granicach na przestrzeni przeszło pięciu wieków, czyli od powstania mieszkańców państwa zakonnego przeciw Krzyżakom w 1454 r. do czasów nam współczesnych. Jest to praca popularnonaukowa, a więc zawiera i przedstawia zagadnienia bądź oparte o własne badania autorów, bądź referuje osiągnięcia innych. [ze...

[ze wstępu autora]

źródło opisu: opis autorski

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!