Dziesięć Przykazań Bożych i Ojcze Nasz

Wydawnictwo: Stiftung Gralsbotschaft
Die zehn Gebote Gottes und das Vaterunser
dekalog, duchowość, ojcze nasz
religia

W tej książce Autor odkrywa przed nami pełne znaczenie Dziesięciu Przykazań Bożych; obejmując w ten sposób całą ludzką egzystencje. Tłumaczy zdarzenia z naszego życia na ziemi, jak również bytu poza ziemskiego; wytyczając niezawodną drogę na całe nasze życie. Wytłumaczenie modlitwy "Ojcze Nasz" danej ludzkości przez Syna Bożego Jezusa, która właściwie wypowiadana i przeżywana, pomaga...

Wytłumaczenie modlitwy "Ojcze Nasz" danej ludzkości przez Syna Bożego Jezusa, która właściwie wypowiadana i przeżywana, pomaga poszukującym prawidłowo zrozumieć jej głębokie znaczenie i zawarte tam Przesłanie Jezusa.

źródło opisu: http://www.ruchgraala.org/

źródło okładki: zdjęcie autorskie