Polskie cuda natury. Najpiękniejsze miejsca.

Wydawnictwo: Dragon
albumy
Monika Nowacka

Album zawiera opisy i fotografie najpiękniejszych, a zarazem najbardziej fascynujących miejsc w Polsce. To ekscytująca podróż przez wszystkie regiony naszego kraju, dostarczająca wiele emocji i wrażeń estetycznych, ale także wiedzy o interesujących, a czasem mało znanych malowniczych polskich zakątkach.I chociaż Polska nie jest dużym państwem, to mało jest w Europie krajów o tak zróżnicowanym krajobrazie.

źródło opisu: Wydawnictwo Dragon, 2010

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!