Należysz do mnie

Cykl: Baltimore (tom 1)
Wydawnictwo: Albatros
YOU BELONG TO ME
morderstwo, śledztwo,

Lucy Trask, lekarka medycyny sądowej, znajduje w parku zmasakrowane zwłoki mężczyzny. Do śledztwa przydzieleni zostają J.D Fitzpatrick i Stevie Mazzeti. W tym samym czasie zaginęła partnerka Claya Manarda, prywatnego detektywa. Co łączy te dwie sprawy? Aby znaleźć trop, bohaterowie muszą zagłębić się w historię, która przed ponad dwudziestu laty wydarzyła się w małym miasteczku Anderson Ferry…

źródło opisu: http://www.wydawnictwoalbatros.com/ksiazka,1223,17...(?)

źródło okładki: http://www.wydawnictwoalbatros.com/ksiazka,1223,17...»

mala_mi | 2019-05-30

bardzo bardzo dobra książka! Lucy znajduje zwłoki biegając po parku. czy to przypadek? komu zależy na tym,by kolejne zwłoki trafiały właśnie do Pani patolog? w rozwiązaniu zagadki będzie pomagał detektyw J.D,który...będzie darzyl Lucy nie tylko zwykła przyjaznia. ale czy to pomoże? czy miłość nie oslepia? jaki sekret ma Lucy? dobry thriller z nutka romansu i dramatu w tle! warto☺

Beata | 2019-03-30

Jeżeli ktoś szuka książki mocnej i wciągającej, to z pewnością nie rozczaruje się sięgając po "Należysz do mnie". Mnie pochłonęła bez reszty. Miałam wrażenie, że czytam ją coraz szybciej, byle tylko dowiedzieć się co dalej i co dokładnie wydarzyło się przed laty. Zdecydowanie polecam!!!

leśna | 2019-01-08
Przeczytana: 12 września 2018

To nawet nie zasługuje na miano przeciętnego czytadła. To raczej coś w stylu żenującego, (nieskutecznie) aspirującego do kryminału harlequina, i to wyjątkowo niskich lotów. Sporo zniosłam w oczekiwaniu na jakiś rozwój akcji, wzbicie się ponad miałkie teksty; przeczekałam międląc cicho przekleństwa między zębami te wszystkie powłóczyste spojrzenia, drżące dłonie bohaterki, zimne dreszcze przemykające jej po plecach… Dreszcze w końcu zaczęłam mieć sama. Oraz gorączkę. Czym prędzej zatem won mi z tym.

Paulina Jot | 2018-12-09
Przeczytana: 29 lipca 2018

dokończyłam tę książkę tylko dlatego że wzięłam ją na zagraniczne wakacje i nie miałam już nic innego

Adriana | 2018-08-25

Bardzo fajna historia. Szaleniec morderca, romans głównych bohaterów... jak to się skończy? Bardzo pozytywnie

Evelyn | 2018-07-13
Przeczytana: 13 lipca 2018

Wielka tragedia, małe miasteczko i 20 lat później... Czy tu nie pachnie wciągającą opowieścią? Musicie przekonać się sami :)

Paulina Różańska | 2018-07-04
Przeczytana: 2018 rok

"-Kostnica Mela. Wy dźgacie, my tniemy."

Uwielbiam takie książki! Czytając ją czuje się jak wszystkie elementy układają się w jedną całość. Z biegiem wydarzeń sami już potrafimy w głowie układać scenariusz tych zdarzeń, który z czasem i tak zostaje obalony, a końcówka, mimo tych prób samodzielnej odpowiedzi, zaskakuje.

Zwykle w tego rodzaju książkach denerwuje mnie wplatanie jakiegoś romansu między detektywami, ale tutaj było inaczej. Od początku czuje się to przyciąganie obojga i zupełnie nie przeszkadza to w pochłanianiu informacji na temat kolejnych zabójstw.

Teja Nyks | 2018-06-09
Przeczytana: 22 kwietnia 2017

Makabryczne zabójstwa, śledczy z przeszłością, pani doktor z zabójczymi wręcz sekretami i nie tylko.
Była to i jest moje pierwsze spotkanie z tą autorką i choć wielokrotnie szukałam jej w księgarniach jeszcze nie udało mi się jej znaleźć. Trzeba przyznać, że tą książką mnie totalnie zauroczyła. Liczyłam, że będzie dobra ale ona po prostu wbiła mnie w fotel. Nie tylko sam akt brutalnych morderstw. Postaci w niej występujące mogłyby się wydawać rzeczywiste. Każda z nich miała swoją nieprzeciętną historię, upodobania, dylematy. Były one tak kolorowe, że nie dało się nudzić czytając ich monologi lub wywody( których i tak było mało). Jeszcze jednym świetnym momentem tej powieści był sam wątek miłosny i świetnie skonstruowany romans, któremu kibicowałam aż do końca. Sam morderca też nie był przeciętny. Motyw był o dziwo bardzo zaskakujący.
Tej pozycji nie brakowało niczego. I nadaje się ona dla czytelników, którzy szukają mocnych(ale nie za mocnych) i tym, którzy uwielbiają szybką akcję...

MartaKu | 2018-06-04
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2018
Przeczytana: 04 czerwca 2018

Naprawdę fajny kryminał.
Mimo tego że część tajemnicy ujawniona jest na początku książki, ja jako czytelnik nie mogłam doczekać się wyjaśnienia, ułożenia tych wszystkich elementów układanki.
Wątek miłosny trochę taki naciągany (wilka miłość zrodzona i 'skonsumowana' tego samego dnia :)). To nie przemówiło do mnie.

Saga | 2018-05-06

"Nigdy nie jest za późno na ZEMSTĘ" to główne motto książki pod tytułem "Należysz do mnie" popełnionej przez Karen Rose.
Tortury, przemoc psychiczna, brutalne fizyczne znęcanie, tak traktuje swoje ofiary morderca, który najwyraźniej stara się realizować chory plan zemsty.
W sprawę zostaje wplątana Lucy Trask, patolog sądowa, która okazuje się być fragmentem układanki, który ukaże cel działania psychopatycznego zabójcy.
Rozwikłania sprawy nie ułatwia wplątany przez autorkę wątek romansu lekarki z prowadzącym śledztwo młodym detektywem.
W pewnym momencie powstaje pytanie, jak uchwycić Tego, który nie zostawia żadnych śladów?
Im więcej ciał trafia do kostnicy, tym więcej pojawia się tropów...