Art Now! Vol. 3

Tłumaczenie: Małgorzata Samborska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "ART NOW". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Taschen
Art Now! Vol. 3
9788389192943
sztuka
TheCryingOrc

"Obowiązkowa lektura dla każdego, kto chce być na bieżąco z najnowszymi i najważniejszymi trendami sztuki współczesnej. Teksty napisane są po polsku, angielsku i francusku, więc przechadzając się po Tate Modern, będziesz mógł perorować aż w trzech językach.” —The Independent, Londyn Hans Werner Holzwarth jest grafikiem i redaktorem z Berlina specjalizującym się w sztuce współczesnej i...

—The Independent, Londyn

Hans Werner Holzwarth jest grafikiem i redaktorem z Berlina specjalizującym się w sztuce współczesnej i fotografii. Dla wydawnictwa TASCHEN przygotował między innymi książki: Jeff Koons, Chrostopher Wool, Albert Oehlen i Neo Rauch.

źródło opisu: Wydawnictwo Taschen/TMC Art, 2012

źródło okładki: www.taschen.com