Matka na sabacie

Wydawnictwo: Lashtal Press
poezja

Poetycki opis klasycznego sabatu czarownic. Atawistyczne żądze, upiory podświadomości, teriomorficzne żywe totemy, Bafomet, ofiary z dzieci… Poemat ten można śmiało uznać za liryczną wersję obrazu Francisco Goi „Sabat czarownic”. Pamflet wydrukowany na szarym papierze, obłożony w czarną obwolutę ze srebrnym nadrukiem. W środku ilustracje Austina O. Spare’a nawiązujące do tradycji...

Pamflet wydrukowany na szarym papierze, obłożony w czarną obwolutę ze srebrnym nadrukiem. W środku ilustracje Austina O. Spare’a nawiązujące do tradycji sabatu.
Format 15 x 21 cm, nakład 140 ręcznie numerowanych kopii.

źródło opisu: www.lashtal-press.com

źródło okładki: www.lashtal-press.com

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!