Serce Mistrza

Tłumaczenie: Krzysztof Azarewicz
Wydawnictwo: Lashtal Press
Heart Of The Master
Ezoteryka

W pierwszej części książki przedstawiono wizjonerski tekst napisany w 1925 roku ogłaszający o nadejściu Bestii 666 jako Proroka Nowego Eonu, którym włada Horus, Bóg Ognia i Siły. Drugą część książki stanowi poetycki przewodnik medytacyjny wprowadzający w arkana kabały i inicjacyjnego znaczenia kart tarota. Trzecia część dzieła przedstawia emisariuszy Wielkiego Białego Braterstwa, którzy stworzyli podwaliny opisywanej na kartach książki teologii inicjacyjnej filozofii thelemy. Całość wzbogacona esejami Krzysztofa Azarewicza, Kennetha Granta i wprowadzeniami do oryginalnych, pierwszych wydań dzieła.
Format: 14 x 22 cm, stron 88. Twarda jedwabna oprawa ze złoceniami, obwoluta, na której wykorzystano obraz JFC Fullera, Portal Zewnętrznego Zakonu .
Nakład 200 ręcznie numerowanych egzemplarzy.

źródło opisu: www.lashtal-press.com

źródło okładki: www.lashtal-press.com