Deadly

Okładka książki Deadly Sara Shepard
Okładka książki Deadly
Sara Shepard Wydawnictwo: HarperTeen Cykl: Pretty Little Liars (tom 14) literatura dziecięca
literatura dziecięca
Pretty Little Liars (tom 14)
HarperTeen
2013-12-03
2013-12-03
9780062199768
prettty little liars

Nareszcie akcja zaczyna znów nabierać tempa.

Dziewczyny stawiają wszystko na jedną kartę, czy to się opłaci? Zakończenie roku coraz bliżej, ale pespektywa studiów oddala się. A. depcze im po piętach, Kłamczuchy mają nerwy napięte jak struny.

Napięcie rośnie też z powodu zbliżającego się końca serii.

Nareszcie akcja zaczyna znów nabierać tempa.

Napięcie rośnie też z powodu zbliżającego się końca serii.

Ależ mocny tom! Trochę inny niż poprzednie, z pewnym fajnym płot twistem i bardzo ciekawym zakończeniem, otwierającym kolejne możliwości dla intryg. Nie mogę się już doczekać części piętnastej!

Przeciętna, jak wszystkie po 3 tomie. Brak pomysłu, na coś co zaciekawi czytelnika. Po raz 14 odgrzewanie tego samego kotleta. Gdyby ta seria miała 3 tomy to byłaby spoko, ale przy 16 z tym samym antagonistą jestem nią najzwyczajniej w świecie znudzona i zirytowana. Bohaterki też nieźle potrafią zdenerwować i to, że historia przedstawiona w książkach jest, sama w sobie, niesamowicie nieprawdopodobna. Czytam tylko po to żeby skończyć serię i zobaczyć w jaki tandetny sposób złapali A., bo już nawet nie obchodzi mnie kto nim jest.

Ta część była całkiem niezła, trzymała mocno w napięciu.

Ta część była całkiem niezła, trzymała mocno w napięciu.

eh...

eh...

Świetna książka

Świetna książka

Niby banalne rozwiązanie ale i tak poczułam się zaskoczona i podoba mi się to, jak rozwija sie akcja. Od razu zabieram się, za czytanie kolejnej części

Bohaterowie:8/10

Akcja: 8/10
Sposób pisania autorki:8/10
Okładka: 9/10
Kreatywność:8/10

Jedna z najlepszych części tej serii, cały czas trzymała w napięciu. Nie mogłam się od niej oderwać, a końcówki się nie spodziewałam. Sięgam po kolejną część już nie mogę się doczekać dalszych losów Kłamczuch.

Totalnie zakręcona ta historia jest. Ale już mnie tak nie irytowała jak poprzednie części od pożaru w Pocono.
Może też dlatego, że jeszcze tylko dwie przede mną zostały?.. :)

Może też dlatego, że jeszcze tylko dwie przede mną zostały?.. :)

• Pretty Little Liars
  • 2015