Niewzruszony

Tłumaczenie: Paweł Kopycki
Wydawnictwo: POLWEN
Unshaken
Monika

Wstrząsająca historia o przetrwaniu – Dan Woolley był prawie trzy doby uwięziony w zawalonym Hotelu Montana na Haiti. Książka zawiera kolorowe zdjęcia zrobione przez Woolleya pod gruzami, pożegnalne zapiski skierowane do rodziny. Przedstawia także rozdzierające serce przeżycia żony Dana z tych chwil, gdy czekała na informacje o zaginionym mężu. Trzęsienie ziemi na Haiti miało siłę 7 stopni w skali Richtera i pochłonęło setki tysięcy ofiar.

źródło opisu: Polskie Wydawnictwo Encyklopedyczne, 2012

źródło okładki: własne

Monika | 2014-09-13
Na półkach: Przeczytane, 2014
Przeczytana: 07 września 2014

Chylę czoła przed wolą życia autora, jego walką w wydostanie się spod gruzów i głębokiej wierze w Boga. Książka oczarowała mnie prostotą opowieści o rzeczach ważnych i trudnych.
Polecam.

konrad1203 | 2016-09-20
Przeczytana: wrzesień 2016

Doskonała pozycja ukazująca dramatyczną walkę o życie pod ruinami zawalonego wskutek trzęsienia ziemi hotelu. Niezwykle poruszająca jest relacja, w jaką autor wchodzi z Bogiem i jego postawa pełna wdzięczności, pomimo tragedii jaka go spotkała. Książka niesamowicie wciągająca i bardzo wartościowa, jest w niej mnóstwo odwołań do wiary, modlitwy i Boga. Polecam każdemu!

Crusher | 2017-07-29
qq94 | 2016-08-11