Jak budować więzi między małżonkami. Małżeństwo nie musi boleć

Wydawnictwo: WAM
małżeństwo, katolicyzm, wywiad
religia
Nella

Książka zawiera zapis rozmów przeprowadzonych przez Elżbietę i Jacka Kopoczów z o. Karolem Meissnerem OSB na temat małżeństwa. Rozmówcy, podejmując treści z głoszonych przez benedyktyna konferencji, poruszają tematy trudne, jak i niezwykle piękne - aktualne dla każdego współczesnego małżeństwa. Motywem przewodnim jest budowanie więzi małżeńskiej w niełatwych czasach. Zdaniem o.Karola, małżeństwo sakramentalne wymaga ciągłego wysiłku i uczenia się, jak wyrażać czułość i zainteresowanie małżonkiem w słowach, gestach i cielesnym zjednoczeniu.

źródło opisu: Wydawnictwo WAM

źródło okładki: http://www.deon.pl/gfx/deon/userfiles/images/ksiazki_okladki/60013.jpg

Monika | 2017-09-20
bartoszd | 2017-08-26