Nieprzerwana lekcja historii

Wydawnictwo: My Book
literatura piękna
Bożena

Opowieść o skazanej na niepowodzenie, dramatycznej miłości ucznia do nauczycielki i ich wspólnej walce z jego ciężką chorobą. Pierwsza, niemal cała wersja powieści (rękopis) powstała, gdy autor był zaledwie czternastolatkiem. Postanowił wtedy opisać wydarzenia, których był świadkiem. Po latach zdecydował się dopisać pewne wątki, zachowując w stu procentach pierwotną wersję, i podzielić się tym...

Pierwsza, niemal cała wersja powieści (rękopis) powstała, gdy autor był zaledwie czternastolatkiem. Postanowił wtedy opisać wydarzenia, których był świadkiem. Po latach zdecydował się dopisać pewne wątki, zachowując w stu procentach pierwotną wersję, i podzielić się tym ze wszystkimi, mając nadzieję, że wydarzenia opisane w książce staną się chociaż w niewielkim stopniu przykładem i dowodem na to, że nawet najbardziej niemożliwe rzeczy mogą stać się realne.

źródło opisu: http://www.mybook.pl/6/0/bid/268

źródło okładki: http://www.mybook.pl/6/0/bid/268

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!