Muskulatura i rozciąganie. Wzmacnianie i stretching, trening wszystkich partii mięśni, trzy poziomy zaawansowania, optymalne wykorzystanie sprzętu w siłowni

Tłumaczenie: Agnieszka Wojciechowska
Wydawnictwo: Aha!
Muscle : de l'entretien à la performance
poradniki

Naprzemienne stosowanie treningu muskulatury i rozciągania mięśni stanowi najlepszą metodę zwiększania siły, mocy oraz zakresu ruchomości mięśniowej. Trenowanie według tych wskazówek pozwala ćwiczącemu poznać anatomię własnego ciała oraz w sposób przemyślany i efektywny wzmacniać te grupy mięśni, które uważa za ważne dla swojej dyscypliny sportowej. Taka metoda treningu pozwala na uniknięcie wszelkich kontuzji wynikających z nieprawidłowo dobranych ćwiczeń.

Bercik1993 | 2016-09-11
FIREbombMAN | 2015-08-09