A może piekła nie ma?

Wydawnictwo: My Book
Bożena

Jak jest w piekle? Czy, jak to przedstawiano na średniowiecznych obrazach, rzesza diabłów wpycha grzeszników do wrzącej smoły? A może wolicie ujęcie bardziej filozoficzne - stan wiecznej pustki? W książce Tomasz Niedziela piekło okazuje się być bliżej, niż komukolwiek z nas się wydaje. Wielomiesięczne aresztowania za błahostki. Bzdurne przepisy, zniechęcające przedsiębiorców do podejmowania...

W książce Tomasz Niedziela piekło okazuje się być bliżej, niż komukolwiek z nas się wydaje. Wielomiesięczne aresztowania za błahostki. Bzdurne przepisy, zniechęcające przedsiębiorców do podejmowania jakichkolwiek działań – czy wręcz powodujące ruinę już prosperujących interesów. Błędne koło biurokracji – to urząd decyduje, czy istniejesz. Co chwila w życiu coś się wali i trzeba zaczynać wszystko od początku.
Znasz to, prawda? Witamy w piekle.

źródło opisu: http://www.mybook.pl/6/0/bid/140

źródło okładki: http://www.mybook.pl/6/0/bid/140