marcellka

Najlepsze wiersze i opowiadania polskich autorów: dowcipne, pouczające, z kolorowymi ilustracjami. Rozwijają wyobrażnię i wrażliwość, pomagają dzieciom radzić sobie z codziennymi problemami. Warto czytać te książki dzieciom na głos w domu i przedszkolu. W tym tomiku: Dwa jeże, Ludwik Jerzy Kern; Przygoda, Halina Szayerowa; Wróżka z naparstka, Liliana Fabisińska; Kangurek, Dorota Głośnicka; Smok Beksa-Lala, Dorota Gellner; Na kanapie, Ludwik Jerzy Kern; Żongler, Wanda Chotomska; Bajka o białym niedżwiedziu, Andrzej Niedżwiedż i Natalia Usenko; Niewidzialna plastelina, Danuta Wawiłow; Gdyby ocean był w łazience, Joanna Kulmowa; Najpiękniejsza Sisi i czwarta Mimi, Maria Ewa Letki; Złoty jeż, Ewa Szelburg- Zarembina.

źródło opisu: http://www.gandalf.com.pl/b/polscy-autorzy-dwa-jeze-i-inne/

źródło okładki: http://alejka.pl/dwa-jeze-i-inne-opowiesci-2.html