Marzenie Ma Moc

Tłumaczenie: Dorota Piotrowska
Wydawnictwo: StudioEMKA
Put Your Dream To The Test
emApricot

Kilka słów o... Twoje marzenie ma moc. Może Cię zainspirować. Może dać Ci siłę. Ale czy obdarzy cię nagrodami? Większość ludzi nie uświadamia sobie tkwiącego w nich potencjału, ponieważ nie mają odwagi, by urzeczywistniać marzenia. John C. Maxwell pomaga nam odnaleźć i skrystalizować swoją wizję, prowadząc ku odpowiedziom na pytania: Czy moje marzenie jest naprawdę moje? Czy wyraźnie widzę...

Kilka słów o...
Czy moje marzenie jest naprawdę moje?
Czy wyraźnie widzę moje marzenie?
Czy zdołam pokonać przeszkody na drodze ku marzeniom?
Czy moje marzenie jest dość pociągające, bym podążał za nim aż do skutku?
Czy mam pomysł na realizację mojego marzenia?
Czy wziąłem pod uwagę osoby, bez których moje marzenie nie stanie się rzeczywistością?
Czy jestem skłonny zapłacić cenę za spełnienie marzenia?
Czy wciąż idę w kierunku mojego marzenia?
Czy zaangażowanie w realizację mojego marzenia daje mi satysfakcję?
Czy moje marzenie niesie korzyści innym?
Każdy, kto chce osiągnąć sukces musi na te pytania odpowiedzieć. Dołącz do grona ludzi, którzy odważyli się żyć swymi marzeniami, którzy odkryli prawdziwą moc swoich marzeń.

źródło opisu: http://www.studioemka.com.pl/index.php?page=p&id=374

źródło okładki: http://www.studioemka.com.pl/index.php?page=p&id=374

Adrian F | 2016-01-10
Przeczytana: 10 stycznia 2016

Logicznie dobrane argumenty, składnie napisany poradnik jak osiągnąć swoje marzenie. Czytając ma się wrażenie, że niby to wszystko jest jasne i oczywiste, ale nigdy wcześniej o tym się nie myślało. Dla ludzi, którzy lubią tego typu motywacyjne książki.

michał | 2017-04-13
Śnieszka | 2014-03-09