Ouran High School Host Club t. 15

Tłumaczenie: Paweł Dybała
Cykl: Ouran High School Host Club (tom 15)
Wydawnictwo: J.P. Fantastica
komiksy
luniaczek

W Ouranie rozpoczyna się zorganizowany według pomysłu Haruhi wielki bieg na orientację! Zwycięzca będzie mógł przez jeden dzień rozkazywać członkom klubu. Ci zaś proszą Tamakiego, by ocalił ich od tego losu i wygrał bieg wraz z Megumi. Wkrótce jego wysokość zaczyna zdawać sobie sprawę z prawdziwych intencji swoich podwładnych... Czy Tamaki poradzi sobie ze swoją traumą? Co zrobi Haruhi i...

Czy Tamaki poradzi sobie ze swoją traumą? Co zrobi Haruhi i reszta klubu? Dowiecie się już niebawem!

źródło opisu: http://jpf.com.pl/

źródło okładki: http://jpf.com.pl/

EmilyStrange | 2016-04-26
Przeczytana: 25 kwietnia 2016

Jego Wysokość załamał swoją osobą już nawet najbliższych przyjaciół. Swoją drogą uwielbiam Ourana za to, że jeden tom tej mangi potrafię czytać 1-2 dni. Tu jest tyle szczegółów na obrazkach i dymków, że nie jestem w stanie ogarnąć tego w ciągu czasu, który przeznaczam na inny tytuł.

Nieznośna | 2013-03-25
Na półkach: Manga, Przeczytane, Chcę kupić
Przeczytana: 20 marca 2013

Niestety tom dosyć słaby. Wolałam jak Tamaki się tak nie spinał na punkcie Haruhi.

esmeten | 2018-06-20
Na półkach: 2018, Przeczytane, Posiadam