Potrawy z warzyw

dieta, wegetarianizm,
Anita

W książce podano przepisy na potrawy z różnych warzyw: soki, surówki, sałatki, zupy, dania gorące z samych warzyw oraz wzbogacone pełnowartościowym białkiem. Autorki podają m. in. ciekawe przepisy na wykorzystanie w żywieniu warzyw mało popularnych w Polsce, a zasługujących na rozpowszechnienie. W części ogólnej omówiono znaczenie spożywania warzyw dla organizmu człowieka oraz zastosowanie ich w codziennym żywieniu.

źródło opisu: http://www.antykwariatmole.abc24.pl/default.asp?kat=50177&pro=722381

źródło okładki: własne

Anita | 2013-02-21