Poradnik młodych rodziców

poradniki
Monika

Doga mamo, drogi tato, Trzymacie w ręku książkę, która może być Waszą towarzyszką w ciągu najbliższych dwóch lat. Od pierwszej chwili ciąży do drugiego roku życia Waszego dziecka będzie Wam ona pomagać rozwiązywać codzienne problemy. Doświadczone autorki i specjaliści z różnych dziedzin przekażą informacje medyczne, psychologiczne, prawne a także praktyczne porady pielęgnacyjne. Nauczą Was, jak rozumieć i mądrze kochać Wasze dziecko.

źródło opisu: http://www.czarodziej.pl/wypozyczalnia/d/wypozyczalnia_ksiazki.html

źródło okładki: http://www.czarodziej.pl/wypozyczalnia/d/wypozyczalnia_ksiazki.html

prostawyprawka | 2018-04-12
Przeczytana: 08 kwietnia 2018

Zastanawiam się czemu miał służyć ten poradnik. Chyba tylko zarysowaniu pewnych zagadnień. Niby książka porusza cały szereg najróżniejszych tematów, ale tak naprawdę wszystko opisane jest bardzo "po łebkach". A jak się już człowiek wczyta, to okazuje się, że czasem nie ma zupełnie podstawowych informacji, np. nie ma nic o konflikcie Rh w ciąży. A jeżeli weźmie się jeszcze pod uwagę datę wydania, to znajdziemy tu trochę nieaktualnych informacji. Myślę, że ten "poradnik" to strata czasu. Odradzam.

wissienka | 2015-08-21

Kiepsko napisana i dość uboga w merytoryczne informacje jakich się szuka w tego typu książkach. Zwłaszcza zatytułowanych "poradnik".
Nie polecam specjalnie kupować, chyba że ktoś tak jak ja dostanie w spadku od poprzednich mam- wtedy każda wiedza warta jest uwagi - nawet skąpa:)