Uzdrawiająca moc kryształów

Wydawnictwo: Świat Książki
The Illustrated Directory of Healing Crystals: A Comprehensive Guide to 150 Crystals and Gemstones
Kryształy, ezoteryka, uzdrawianie
poradniki

Poradnik ezoteryczny: ilustrowany przewodnik po kryształach, używanych do uzdrawiania i pracy nad rozwojem duchowym. Autorka charakteryzuje ponad 150 kryształów (ułożonych kolorystycznie), ich powiązania mistyczne i astrologiczne. Jak stosować dany kryształ, by chronił, sprawił miłość, przyniósł sukces i bogactwo, dał pewność siebie, zdrowie i szczęście? Sposoby pracy z czakrami i aurą, podstawy magii i wróżenia za pomocą kryształów.

Symphonie | 2015-03-26
BlueEyes | 2012-07-05