Bracia

Wydawnictwo: ABC
piłka nożna, futbol
Ambrose

Piłka nożna to najpopularniejsza sportowa dyscyplina na świecie. Strategia, wielkie pieniądze, emocje, spektakularne transfery – tak widzi ją każdy kibic. A jak na futbol patrzy dwóch braci bliźniaków, którzy wiedzieli, że chcą zostać piłkarzami, gdy po raz pierwszy dotknęli futbolówki? Trener, mecze i kopanie w piłkę do późnej nocy, zamiast spotkań z kolegami i zabaw przedszkolu. Ale czy wielki świat sportu jest w stanie zrekompensować ból kontuzji i dojmującą samotność?

Jeśli futbol to dla ciebie nudna bieganina – odkryjesz, ze to pasjonująca gra, którą rządzą reguły i emocje.

Jeżeli marzyłeś o zostaniu piłkarzem – poczujesz, że czytasz o sobie…

źródło opisu: http://maciejrajk.eu/moje-ksiazki/bracia/

źródło okładki: http://maciejrajk.eu/bracia-nowa-okladka/

Czytelnik_nocny | 2015-10-12
Przeczytana: 04 stycznia 2012

Niesamowicie motywująca historia o walce o swoje marzenia, o podążaniu za celem, o miłości do piłki nożnej.
Przeczytałem dwukrotnie i po wczorajszym meczu z Irlandią przeczytam chyba jeszcze raz.

Camillos | 2014-01-06
Przeczytana: 04 lutego 2014