Kuchnie świata. Kuchnia włoska

una_fresa_verde

źródło okładki: http://calendar.com.pl/grafika/okladki/kuchnia/wloska.jpg

Monika | 2015-12-06
Przeczytana: 06 grudnia 2015

Świetnie opracowana, prosto, zrozumiale, do przygotowania przez laików. Bardzo pomocne zdjęcia.
Bardzo, bardzo mnie się podoba.

una_fresa_verde | 2013-02-20

Książka w naprawdę bardzo atrakcyjnej cenie, za czym niestety kryje się kiepski papier i zupełny brak zdjęć, a osobiście nic nie zachęca mnie bardziej do gotowania niż apetyczna fotografia, ba - nawet jakakolwiek fotografia. Składniki potraw raczej niewyszukane, łatwo dostępne, same dania proste i smaczne, od zup po ciasta i ciasteczka i jest ich blisko 100. Stosunek jakości do ceny jest więcej niż zadowalający i książeczkę polecam z czystym sumieniem :)

Witold Lisek | 2013-10-30
Na półkach: Przeczytane, Kulinaria