Zgłosuj na książki roku 2017

Wydawnictwo: AKA Oficyna
seks seksualność sex
poradniki
Mateusz

Poradnik albumowy, przedstawiający różne techniki i pozycje seksualne, ze zdjęciami i komentarzem.

"Skorzystaj krok po kroku z najgłośniejszego na świecie podręcznika seksu i dodaj pikanterii swojemu życiu erotycznemu."

źródło opisu: http://www.matras.pl/kama-sutra-krok-po-kroku.html

źródło okładki: http://www.matras.pl/kama-sutra-krok-po-kroku.html

Mateusz | 2013-02-20
Przeczytana: 20 lutego 2013

Cóż... Ciężko to nazwać czytaniem. Mnóstwo zdjęć i opisy do każdej z przedstawionych pozycji, poza tym porady i ocena poziomu intensywności doznań. Poradnik dosyć precyzyjnym, choć odnoszę wrażenie, że pozycje są do siebie zbyt podobne.

HairWitchProject | 2015-06-10
Przeczytana: 12 lipca 2015