Może to po raz ostatni

Tłumaczenie: Emilia Bielicka
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Z Wyższych Sfer". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Reporter
Berliner Aufzeichnungen 1942-1945
838518922X
jestemtu

Zapiski Ursuli von Kardorf, pruskiej arystokratki, intelektualistki, młodej kobiety obracającej się w środowisku starej szlachty niemieckiej, dyplomatów, wojskowych, ludzi nauki i sztuki, opisują życie towarzyskie berlińskich wyższych sfer w czasie II wojny światowej. To obraz szokujący dla polskiego czytelnika. Książka wywołała w RFN ogromne zainteresowanie, przez długi czas utrzymywała się na liście bestsellerów.

źródło opisu: Wydawnictwo Reporter, 1992

źródło okładki: zdjęcie autorskie