Język fiński na co dzień. Mini kurs językowy, rozmówki polsko-fińskie

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Język na co dzień". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Level Trading
język fiński, Finlandia
fiński
cookiemonster

Język fiński na co dzień to rozmówki i mini kurs językowy przeznaczony dla osób chcących poznać podstawy języka fińskiego. Kurs obejmuje zasób pytań, odpowiedzi, słów i zwrotów umożliwiających porozumiewanie się w określonych sytuacjach w języku fińskim. Może także służyć jako pomoc w nauce podstaw języka. Kurs przeznaczony jest w zasadzie dla osób zaczynających naukę. Może on także być...

Kurs przeznaczony jest w zasadzie dla osób zaczynających naukę. Może on także być przydatny dla osób, które wcześniej zetknęły się już z językiem fińskim. Materiał leksykalny oparty został na podstawowym słownictwie, podzielonym na grupy tematyczne, w ramach których zastosowano najniezbędniejsze słownictwo oraz najczęściej występujące struktury gramatyczne.

źródło opisu: Level Trading, 2004

źródło okładki: http://www.lev.pl/