Vassalord t. 4

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Vassalord". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Studio JG
Vassalord t. 4
manga, vassalord,
komiksy
agacia1610

Charley, Harold i Craig kontynuują swoje śledztwo w sprawie tajemniczego "Vassalorda". I choć wydawać by się mogło, że sprawa utknęła w martwym punkcie, panowie nagle otrzymują podpowiedź, która pomoże im poskładać części tej układanki w całość. W tym czasie Rayflo nadal zmaga się ze swoim prześladowcą - w tym tomie dowiemy się o nim ciut więcej. Między innymi, kim jest i dlaczego uwziął się właśnie na naszego rozpustnego wampira.

źródło opisu: http://studiojg.pl/Vassalord,12494.htm?nr=4

źródło okładki: http://studiojg.pl/Vassalord,12494.htm?nr=4

książek: 1964
Justyna | 2013-08-05
Przeczytana: 05 sierpnia 2013

Powoli zaczyna się coś wyjaśniać! Chociaż, gdyby ktoś mnie spytał, o czym tak właściwie jest ta manga, to miałabym niemały kłopot z wyjaśnieniem xD

Rege | 2018-02-21

Czy oni plączą czy prostują wątki? Sama już nie wiem.

Yuya | 2013-06-21

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

W tym tomiku więcej już scen krwawych, momentami naprawdę brutalnych. Opowieść rozwija się jednak, w dodatku coraz więcej dowiadujemy się o tym dlaczego jest jak jest i co było tego przyczyną.
No i w końcu większy występ ma moja ukochana postać z tej mangi-86. Ćpunek jest jest jednocześnie fascynujący, przerażający i na swój sposób całkiem uroczy.

Shariana | 2013-04-16
Na półkach: Przeczytane, Komiks
Przeczytana: 16 kwietnia 2013

Jednym słowem - fabuła się rozwija, postacie - także. Na plus.

ShaakTi1138 | 2018-05-04
Przeczytana: 03 maja 2018